CA Terezia Farkašová

ID: 1002697

Penzion Blo ***

Termín: 19.08. (Pá) - 30.08. (Út) 2022

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 18 405 Kč

Poloha
Areál penzionu Blo leží na oblázkové pláži letoviska Panormos. Do vody není třeba boty. Na pláži naleznete restauraci, kde si můžete vychutnat vynikající řeckou kuchyni. Penzion se nachází ve vzdálenosti 30 m od pláže. Panormos je malá, klidná vesnička, ideální místo pro rodiny s dětmi. Přibližně 2 km od Panormosu se nachází pláž Milia, největší pláž na ostrově, kde můžete využívat plážový servis – lehátka, slunečníky a místní restaurace. Dále zde naleznete malebné pláže Kastani a Hovolo, které jsou dostupné chůzí nebo autobusem. Obchůdky a restaurace jsou v těšné blízkosti ubytování. Penzion nabízí ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (3. Osoba do 12 let) a apartmány pro 3-4 osoby.
Poloha
Penzion Blo se nachází v malé, poklidné vesničce Panormos, přibližně 30 m od moře. Toto velmi oblíbené letovisko leží na jihozápadním pobřeží ostrova Skopelos. Je obklopeno zelenými kopci kolem dokola široké zátoky s krásnými bílými plážemi. Třešničkou na dortu je čisté moře modré a zelené barvy. Panormos se nachází přibližně 15 km od hlavního města Skopelos, do kterého se dostanete pravidelnými autobusovými linkami nebo taxíky. V Panormos naleznete i několik taveren, supermarket se základními potřebami a potravinami a nad letoviskem v kopcích leží překrásný klášter Agios Pandeleimon Moni se skalním kostelíkem.
Ubytování
Areál penzionu Blo leží na oblázkové pláži letoviska Panormos (boty do vody nejsou potřeba). Vynikající restaurace se nachází přímo na pláži, penzion leží přibližně 30 m od pláže. Studia pro 2-3 osoby (3. osoba do 12 let) a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma a terasou. V blízkosti penzionu se nacházejí nejvyhledávanější pláže na ostrově – Milia, Kastani a Hovolo, které jsou dostupné chůzí nebo autobusem. Obchůdky a restaurace jsou v těšné blízkosti ubytování.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (3. osoba do 12. let) a apartmánech pro 3-4 osoby, které jsou prostorné a funkčně vybavené. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma a terasou.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Poznámka
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.
19.08. (Pá) - 30.08. (Út) 2022 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Studio pro 2 osoby, 1 přistýlka
Bez stravy
Letecky/Praha
-18 405 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoPanormos
HotelPenzion Blo
Studio pro 2 osoby, 1 přistýlka
Termín19.08.2022 - 30.08.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Vytvářím objednávku...